topBanner2

לייעוץ מקצועי

לייעוץ מקצועי צור קשר כעת

09-7440429
052-3524311

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

דוד הוד השרון

הגענו לעוז צור בשל כאבים חזקים ביד ובכתף. לא הצלחתי לאחוז בכוס מפלסטיק. יותר מחצי שנה אני מוגבל ומבצע פחות פעילויות בעבודה. מאד קשה לי למצוא תנוחה בלילה ובכלל זה השפיע על איכות החיים שלי.

הטיפולים של דר' צור בלחיצות מיוחדות בנקודות רחוקות מנקודת הכאב ודיקור ללא כאב היו מפתיעים במהירות שהקלו על כאבי הלילה שנעלמו והכוח ביד חזר וממשיך לחזור. אני מודה על מקצוענותך בתחום.

תודה דוד

 

ברק בן 29 ינואר 2014

 לאחר עיסוק בספורט ובעבודה פיזית קשה החלו לי כאבי גב חזקים מאד בגב התחתון שאף הקרינו כאב לשתי רגליי. לאחר שביקרתי אצל מספר אורטופדים הופניתי לביצוע בדיקת סי טי בשל הכאב הרב וחוסר היכולת שלי לתפקד ביומיום. לשמחתי ולמזלי הרב המליצו לי על ד"ר עוז צור פיזיותרפיסט מרעננה. פניתי אליו לפני ביצוע הסי טי ולאחר איבחון מהיר איתר את שורש הבעיה שאופיינה בשרירים עמוקים ומעטפת השרירים שנדבקו זה לזה. לאחר מספר קצר של טיפולים ויחס נהדר חזרתי לכלל עיסוקי ללא כל כאב.

 ממליץ בחום רב.

 

אתי מהרצליה

סבלתי מכאבי גב כרוניים כ-4 שנים, כתוצאה משינויים ניוונים בעמוד השדרה. ניסיתי טיפולים שונים, שברובם לא עזרו או שעזרו ליום-יומיים בלבד. התקשיתי בהליכה (שאני כל כך אוהבת), התקשיתי בישיבה ובלילות הייתי זועקת מכאבים. לא האמנתי שאפשר אחרת, כלומר לחזור לאיכות חיים משופרת וטובה.
הגעתי אל עוז ומיד התרשמתי מגישתו הרצינית וההומאנית, מהידע הרב שיש לו ובעיקר מהעשייה שלו בשיטת טיפול מיוחדת. למרבה הפתעתי הכאבים כמעט שחלפו לגמרי וחזרה אלי איכות חיים נורמלית.

תודה לך עוז על שהעזת, אתי

 

יגאל מהרצליה

אני כבר סובל תקופה ארוכה מכאב בכתף ימין שמגביל מאוד את צד ימין בתנועה לאחור לעבר הגב וכן בתנועות מסוימות כאשר אני מרים את היד לצד או לגובה. את המגבלות גיליתי ביתר שאת בחוג הפלדנקרייז שאני עושה אחת לשבוע. שם המורה היתה אומרת לא לבצע כל תנועה מכאיבה כך שכמעט לא השתמשתי ביד ימין. סיפרתי זאת לד"ר צור אשר בשכיבה על המיטה ובלחיצות בשלוש נקודות שלדבריו קשורות לכאבה, שחרר לי את היד שבשלב זה אני יכול להגיע עמה למקומות בגב שקודם רק יכולתי לחלום על זה.

תודה, יגאל

 

אהרון מזיכרון יעקב

בעת משחק גולף שגרתי עשיתי תנועה מהירה שבסופה חשתי כאב חד בכתף. מייד הפסקתי לשחק כדי לא להחמיר את המצב ולגרום לנזק. ביומיים לאחר מכן הכאב התחזק ונוצרה לי הגבלה בטווח התנועה. הגעתי לד"ר צור שאבחן אותי ומצא נקודות מאחורי השכמה ובעזרת דיקור קל לשניות בעורף ולחיצות בשרירי השכמה השתחרר לי הכאב ומייד יכולתי להגיע עם היד אל מאחורי הגב. זה היה מדהים לראות אמן בפעולה. חזרתי לשחק ללא כאב וללא הגבלה.

תודה רבה למומחה

 

נריה מהוד השרון

בעקבות נפילה על הגב בספטמבר 2011, נריה סבל מכאבים עזים. נריה עבר מספר מטפלים וטיפולים שונים שלא הקלו על מצבו. ועדיין התלונות על כאבים חזקים לחזה בלי כל תנועה מיוחדת, בעודינו יושבים בסלון פתאום נריה חש בכאבים חזקים, כל הזמן ניכר היה כאב בהבעות פניו. שאני לא ידעתי מה לעשות ואיך להקל עליו? בכתף ישנם קליקים כואבים והוא נמנע מתנועות מסויימות ובכלל ילד מתבגר עם יותר מידיי בעיות של מבוגרים. הגענו לד"ר צור אותו אני זוכרת לטובה מטיפולי הסחרחורת שלי מלפני 12 שנה שעוד עבד בבית חולים מאיר והציל אותי אחרי שלא נתנו לי תשובה טיפולים אחרים. עוז שמע רב קשב את אשר סיפר לו בני נריה. קם ולחץ לו בארבעה מקומות, באמת כואבים כאילו הוא ראה אותם מראש, החדיר מחט לשניות בנקודה אחת ללא כאבים כלל ולחץ על חוליה שהשמיע קליק וכנראה חזרה למקומה. לאחר הטיפול הלחץ בחזה והכאב בזמן תנועת הכתף נעלמו כלא היו. כבר באותו הלילה נריה ישן טוב ללא כאבים במשך השבוע הוא לא התאונן על כאב, דבר שלא היה בשנה האחרונה.
היום תודה לטיפול של ד"ר עוז צור, נריה יושב וצופה בטלוויזיה, לומד ללא תלונות על כאבים, מקווה שזה רק ימשיך ככה.
תבורך,ענת (האמא) ונריה

 

ברוריה מהוד השרון

הגעתי אל עוז עם מועקה קשה בכתפיים ובצוואר ובאזור הלב, עם משיכה מפחידה לזרוע שמאל ותחושה של כף יד רדומה. במצבים כאלה חוששים מהתקף לב, אלא שאני מודעת לכך שנזקים בצוואר יכולים לגרום לתחושה כזאת וצריך לטפל נקודתית בשרירים התפוסים המשפיעים ישירות על מערכת העצבים. בתוך שישה טיפולים מסורים הצליח עוז להוציא אותי מההתקף וכעת מספיק לי טיפול פעם בחודש כדי לשמור על בריאותי.

 

איזי מקיסריה

היו לי כאבים שגם הקרינו לרגל שמאל. הכאבים ברגל היו בלתי נסבלים, בעיקר בנהיגה ובישיבה – הייתי חייב לקום ולהתנועע. היות שאני עובד מול מחשב במערכות מידע, אני בעצם יושב כל היום.

לאחר שלושה טיפולים של צור, הכאבים המוקרנים חלפו לחלוטין, ובסוף השבוע האחרון אפילו חזרתי ושיחקתי גולף בצורה אינטנסיבית, ללא תזכורת של הכאב שהיה. הישיבה ברכב ובעבודה לא מטרידה אותי עוד. אני מקווה שזה יימשך כך.

כרגע אני מרגיש טוב הרבה יותר.

תודה לעוז צור.

ממליץ בחום...

 

 

Share