מי הם המטופלים המגיעים למרפאת המרכז לטיפול בסחרחורת, שיווי משקל וכאב?

למרפאת המרכז מגיעים אנשים מכל הארץ ומאירופה בכל הגילאים , לצורך טיפול בסחרחורת. המטופלים הסובלים מסחרחורות שונות כגון:, BPPV  ורטיגו מסוגים שונים, המלווים לעיתים בחרדה קלה או איומה, חוסר שיווי משקל, כאבי ראש, כאב גב או בעירה בגוף שעדיין לא נמצא לה מרפא. הפונים אלינו מגיעים משכבות גיל שונות ומסיבות שונות המובילות אותם לקבל את עזרתנו:

  • ילדים בגילאי בתי הספר היסודיים והממלכתיים עד גיל 18 שנה. כשהמקור העיקרי לתלונות הן, סחרחורת מסוג דיזינס, מלווים בכאבי ראש, וכאבי שרירים ומפרקים וליקוי בשיווי המשקל.
  • בוגרים צעירים מגילאי 18 ועד 35 שנה. כשמקור הבעיה העיקרית אצלם הינו כאבים, בדרך כלל לאחר תנועה מסוימת או עומס בעבודה שהחריף סימפטומים ישנים, כאבים מוקרנים שלא עזרו להם כל הטיפולים השונים שניסו עד כה, פריצות דיסק, כאבים בדריכה וכתף שלאחרונה מורגשת ואולי אפילו מפריעה להם לישון בלילה או סחרחורת חריפה.
  • נשים בהריון בשלבים שונים שמקור הבעיה העיקרי בגללן הן מגיעות, הוא כאבים שמגבילים תנועת הליכה, תנועת הירך, כאבים בדריכה על רגל אחת, סחרחורת ובחילות, וכאבי ראש.
  • אנשים בגילאי 30-60 שנה אשר באופן פתאומי הופיעה סחרחורת סיבובית חריפה, עם בחילות והקאות, כאשר העולם מרצד להם מול העיניים ואין להם שיווי משקל. כאבים מפושטים בגוף ודקירות שנעות במקומות שונים בגוף.
  • מבוגרים בגילאי 60 פלוס, אשר סובלים מסחרחורת פתאומית שהופיעה להם בשעת בוקר במטה. או כתוצאה מחוסר שיווי משקל המופיע לאחרונה ואולי היה מלווה בנפילה פתאומית שהפתיעה אותם. מסחרחורת שלא מסתובב העולם אלא אי יציבות, שיוט ותחושה שהקרקע איננה יציבה, דבר המכניס אותם למתח, חרדה ופחד מנפילה.
  • מבוגרים בגילאי 80 פלוס, אשר מגיעים בעקבות סחרחורת וחוסר שיווי משקל, או רק בגלל אחד מהשניים? הכאבים פחות משמעותיים אבל אי היציבות והסיכון לנפילה הוא זה שמביא אותם ויפה שעה אחת קודם. יש לנו ניסיון של שנים ויכולת לעזור באופן מיוחד בכל גיל, בעזרת שיטת צור באלאנס באופן פרטני או בקבוצה, התוצאות מדברות בעד עצמן.